TÜRKİYE’DE EMLAKÇILIK ÜZERİNE HAZIRLANAN İLK SÖZLÜK!

E-mail Print PDF

Birçok insan emlak sektöründe geçen terimleri tam anlayamadığı için alım satım işlemleri sırasında ufak sıkıntılarla karşılaşabiliyor. Altın Emlak Yönetim Kurulu ve Avrasya Gayrimenkul Danışmanları İşadamları Derneği (AGDEM) Başkanı Nuri Özelmacıklı, hem yeni girişimcilere, hem de konut sahibi olacaklara kapsamlı terimler sözlüğü hazırladı.

Nuri Özelmacıklı’nın emlakçılık mesleğine dair önemli noktaların anlatıldığı “Emlakçının El Kitabı”ndan sonra ikinci kitabı olan “Emlakçılık Terimleri Sözlüğü” bir başucu kaynağı olarak, sektörün bilinmeyen terimlerini sade bir dille açıklıyor.

Herkes İçin Verimli ve Faydalı Bir Kaynak

Ofis yönetiminden, bina yönetimine kadar mesleki terimlerin, örnekli açıklamalarıyla anlatıldığı “Emlakçılık Terimleri Sözlüğü” kitabında yaklaşık 2000 bilinmeyen kelimenin açıklaması ve detayları bulunuyor.

Emlakçılık Terimleri Kitabı Satış Bedeli 25-TL'dir.
Fiyatlara KDV ve kargo ücretleri dahildir.

Banka Hesap Numarası
İş Bankası Yenibosna Şubesi Şubesi
ALTIN GAYRİMENKUL EMLAK A.Ş.
Şube Kodu: 1117 - Hesap No 0348235
IBAN TR02 0006 4000 001 1117 0348235


NOT: Havale makbuzuna adınızı, soyadınızı, telefon numaralarınızı, fatura bilgilerinizi ve posta adresinizi yazarak (212) 503 90 48'e fakslayınız.
Bilgileriniz ulaşınca kargo ücreti tarafımızdan ödenmek üzere yayınlarımız en kısa süre tarafınıza ulaştırılacaktır.
Detaylı bilgi için (212) 654 32 54'den bizlere ulaşabilirsiniz.

Banka havale işlemini gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki form aracılığı ile de kitap sipariş bilgilerinizi girebilirsiniz.