Antalya Emlakçılık Kursu İlk Mezunlarını Verdi

E-mail Print PDF

Antalya’nın ilk ve tek MEB onaylı özel Emlakçılık kursu olma özelliğini taşıyan Özel Altın Emlak Danışmanlığı Kursu ilk mezunlarını verdi. Kurstan başarılı ile mezun olan 20 kursiyer kendilerine kazanç kapısına açacak olan kurs bitirme belgelerini almaya hak kazandılar. Özel Altın Emlak Danışmanlığı Kursu, Temel Emlakçılık Hizmetleri programını başarı ile tamamlayan ve sertifika almaya hak kazanan kursiyerler için kurs merkezinde bir tören düzenledi. Törene, Antalya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Muzaffer Şahin, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Karabacak, eğiticiler ve kursiyerler katıldı.

Törende bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Muzaffer Şahin, Antalya’da açılan bu kursun, emlak sektörüne emek vermiş kişilerin sertifika sahibi olması ve yeni emlakçılara iş imkanı sağlama açısından büyük önem taşıdığını ifade etti. Konuşmasında, Antalya’da pek çok kayıt dışı emlakçı olduğunu belirten Şahin, açılan bu kursların hem emlakçıların bu açığını kapatmasını sağlayacağını hem de emlak sektöründe bilgili, deneyimli ve eğitimli personel ihtiyacını karşılayacağının altını çizdi.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Karabacak ise, Antalya’da açılan bu kursun eski ve yeni emlakçılar için çok yararlı olduğunu ve emlakçılara bu fırsatı değerlendirmeleri gerektiğini belirterek, emlakçılık kursunun Antalya’ya ve Antalyalılara hayırlı olmasını diledi.

Özel Altın Emlak Danışmanlığı Kursu’nun kurucusu Orhan Yanık, törene katılan il ve ilçe şube müdürlerine teşekkür etti. Ayrıca, eğitimlerin sadece bu dönemden ibaret olmadığını, gayrimenkul sektörüne uzman ve kaliteli emlakçılar yetiştirmeye devam edeceklerini söyledi.

Konuşmalardan sonra, Emlakçılık kursunu başarılı ile bitiren kursiyerlere, sertifikaları protokol davetlileri tarafından tek tek dağıtıldı ve toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

ORHAN YANIK
GAYRİMENKUL DANIŞMANI
ALTIN GAYRİMENKUL AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Zerdalilik mah. Burhanettin Onat cad. Ateş apt.  64/4 Kat:1 Muratpaşa/ANTALYA
TEL: 0 242 311 89 01-02-03 FAX: 0 242 311 32 21